Potkejte se s námi

Webinář: Nemovitosti pod drobnohledem aneb kdy, kam a jak investovat

Jak investovat do nemovitostí, aby vaše investice dávaly smysl

                                                Webinář proběhl 8.4.2021, 18:00hod

Proč nemovitosti? Protože...

Zkuste se teď na pár vteřin zastavit a jmenovat z hlavy jednu dvě výhody, které podle vás investování do nemovitostí má. 

Hotovo? 

Ať už jste příznivcem jakékoliv formy nemovitostních investic, zajímáte se aktivně o možnosti, nebo spíš jen zpovzdálí sledujete, co se děje kolem, pravděpodobně vás napadlo, že…

“Sázím na nemovitosti, to je největší jistota,” slýcháváte nejspíš čas od času. Když přijde řeč na investice, patří nemovitosti mezi nejčastěji skloňovaná aktiva. Fakt je, že skrývají opravdu zajímavé výsledky, proto se vyplatí být na pozoru. A také se vám vyplatí dát si pozor. Vybrat vhodnou investiční nemovitost je totiž mnohem složitější, než vybrat vlastního bydlení. Proč? 

Na webináři probereme zákonitosti smysluplného (čtěte ziskového) investování do nemovitostí tam i zpět.

  • Nemovitosti jsou jistota, proto lidi potřebují a budou potřebovat bydlet.
  • Jsou skutečné, opravdové, uvěřitelné. Prostě si na ně můžete sáhnout.
  • Jednou budete moci něco přenechat dětem.
  • Ochráníte své úspory před inflací.
  • Neznáte jistější způsob, jak si zajistit pasivní příjem.
  • A tak dále...

Tohle všechno může být pravda. Ale také nemusí.

Investovat a nespálit se

Pro nemovitosti platí totéž, co platí u všech ostatních investic. Můžete investovat hodně dobře, nebo také hodně špatně. Nemovitosti prostě mají svá pravidla.

  • Jak poznáte, že se jedná o správnou investiční nemovitost?
  • Jak a kde ji máte hledat?
  • Jaké máte možnosti?
  • Jak můžete investovat nepřímo?

O tomhle všem si uděláte obrázek...

Na webináři získáte pokročilé povědomí o tom, jak do nemovitostí investovat. I o tom, jak si investici správně načasovat. 

Kdo jsme a proč to děláme? 

Přejeme si, aby naši klienti mohli žít zajištěný život, v kterém si budou moci splnit, co od něj očekávají. Protože spokojení jedinci tvoří spokojenou společnost. 

A protože chceme, aby k nám přicházeli sebevědomí a vzdělaní lidé, které nikdo neutáhne na vařené nudli, pravidelně o financích píšeme. A také mluvíme. Třeba právě na webinářích. 

Vladimír Bárta

Investiční analytik

LinkedIn
608 768 008  / vlada@klif.cz
Když od klientů slyším, že jediná správná investice je nemovitost, že se na ní nedá prodělat, vzpomenu si na slavnou scénu za hry Posel z Liptákova. “Viděl jste někdy důl? To je díra v zemi… Ten se může zatopit, zasypat, ale nikdo vám ho nemůže vzít.” Udivuje mne to o to víc u klientů, kteří na vlastní kůži zažili dobu, kdy se bohatým bralo a chudým dávalo. Investice u nemovitostí má, jako všechny ostatní, své výhody i rizika. Ty je potřeba včas poznat a pochopit.

Jan Ledvina

Realitní konzultant

LinkedIn
731 724 710  / jan.ledvina@qara.cz
Z vlastnictví nemovitostí plynou nesporné výhody, ale také povinnosti. Žádná nemovitost není bezúdržbová a bezstarostná, vždy nějakým způsobem vyžaduje prostředky, čas nebo energii majitele. Proto je vždy nejdůležitější si nejprve uvědomit, jaký typ investora člověk je. A v návaznosti na to zvolit takovou formu investování do nemovitosti, která mu vyhovuje a bude vyhovovat co nejvíce.

Webinář proběhl 8. 4. 2021, 18.00