Potkejte se s námi

Webináře

Rozpočty, úspory, investice, hypotéky, zajištění do budoucna… Rozumíme financím a nebojíme se to dokázat. Své know-how s vámi pravidelně sdílíme na webinářích. Sami nebo se zajímavými hosty.

Proběhlé webináře

Ray Dalio - Principy pro měnící se světový řád

29. 3. 2022, 12.00–12.43
V rámci zvyšování finanční gramotnosti pro vás investiční správci aplikace Edward přeložili zajímavé video. Téma přiloženého video je fungování světového řádu na historických faktech a jejich dopady na fungování globální ekonomik.

Webinář: Splaťte hypotéku jako vítěz

20. 5. 2021, 18.00
Bez hypotéky si dnes nemovitost pořídí jen hrstka lidí. Na peníze od banky se můžete dívat buďto jako na nepříjemný závazek, ke kterému se upisujete jen proto, že nemáte na výběr. Nebo jako na šikovnou vymoženost dnešní doby, která vám dává možnost rozhodnout se kde, jak a na jaké úrovni chcete žít. A když to uděláte tak šikovně, jak Vám na webináři poradíme, můžete si přitom zkrátit dobu splácení o 11 let a stovky tisíc na samotných splátkách a pojištění.

Webinář: Nemovitosti pod drobnohledem aneb kdy, kam a jak investovat

8. 4. 2021, 18.00
“Sázím na nemovitosti, to je největší jistota,” slýcháváte nejspíš. Když přijde řeč na investice, patří nemovitosti mezi nejčastěji skloňovaná aktiva. Fakt je, že skrývají opravdu zajímavé výsledky, proto se vyplatí být na pozoru. A také se vám vyplatí dát si pozor. Vybrat vhodnou investiční nemovitost je totiž mnohem složitější, než vybrat vlastního bydlení. Proč?

Webinář: Investorův průvodce technickou analýzou

25. 2. 2021, 18.00
Investovat se dá různě. Nahodile od pasu, podle trendů, na doporučení, podle pocitů, na základě dlouhodobých úvah nebo třeba s pomocí robotů. Jejich zastánci často tvrdí, že technická analýza (zjednodušeně to, co můžete znázornit “historickým grafem”) k úspěšnému investování bohatě stačí. Opravdu?

Webinář: Nechte své peníze vydělávat za vás

28. 1. 2021, 18.00
Když se naučíte investovat, nebudete muset vydělávat tolik. Vaše peníze budou vydělávat spolu s vámi. Co víc, když budete investovat opravdu moudře, třeba jednoho dne zjistíte, že už nemusíte vydělávat vůbec. Kde začít?