Potkejte se s námi

Příběhy našich klientů

V životě jsem využil nabídky několika poradců ve vazbě na pojištění životních situací i ve vazbě na spoření na důchod. Vždy jsem byl nakonec zklamán, protože se ukázalo, ze poradce byl veden primárně zájmy svými a ne mými. – Jiří a Šárka G. (44 a 43 let, dvě děti)
Celý příběh
Na poradce Klifu jsme se obrátili loni v létě, pracujeme ve Paříži a chtěli jsme s maminkou koupit dva byty v Praze. – Marie Mitošinka (30)
Celý příběh
S přítelem, který je cizinec a začal loni uprostřed roku podnikat, jsme se rozhodli, že místo nájemního bytu chceme svůj vlastní dům. Jelikož jsem na rodičovské dovolené s druhým dítětem, bylo mi jasné, že nebudeme nejjednodušší případ a čas na obíhaní ba – Klára Klímková (29, 1 dítě)
Celý příběh
KLIF mne potěšil profesionálním osobním přístupem a péčí, která se v bankovnictví, pojišťování a poradenství příliš nevyskytuje. – Jiří a Blanka Ch. (42 a 41 let, jedno dítě)
Celý příběh
V naší bance nám loni řekli, že my hypotéku nedostaneme... Pak nám zavolal poradce z Klifu do telefonu řekl, že to tak bledě nevidí a že on se vsadí, že tu hypotéku dostaneme. My jsme mu nevěřili a od léta bydlíme ve vlastním – Petr Traierová (35 let, 1 dítě)
Celý příběh
Referenci vám s radostí napíšu!! Nebudu si nijak vymýšlet, neb jsem poprvé v životě s poradenstvím SPOKOJENA! – Lucie F. (41 let, dvě děti)
Celý příběh
Poradce KLIF mi nejenom sjednal hypotéku, přemluvil mě, abych si udělal desetiletou fixaci, že se budou zvedat sazby, abych byl v pohodě a měl nízkou splátku po deset let, ale ještě prosadil úspory na poplatcích ve výši 30 000 Kč. – Václav Š. (34 let)
Celý příběh
S finančním poradcem spolupracujeme již pět let, řešili jsme s ním několik nákupů nemovitostí, bytu domu a pozemků. Vždy nám zajistil lepší úrokovou sazbu odhady nemovitosti v hodnotě pět nebo deset tisíc korun na případ zdarma. – Martin Urbánek (33 let,1 dítě)
Celý příběh
Na svého poradce se obracím pravidelně, platím si ho, tak ho využívám. V současnosti vymyslel, jak místo pokuty bance za předčasné splacení mé staré hypotéky ve výšce 1,5 milionu korun, zaplatit jen několik desítek tisíc. I díky tomu mohu výhodně prodat s – Michal Madron (37, 1 dítě)
Celý příběh
Na spoření jsem nikdy moc nebyl. Nápadů jak vydělat a utratit peníze mám dost, ale odkládat si stranou mi moc nejde. Respektive dal bych to, ale na spořák mi to smysl nedává. Proto jsem vyhledal někoho, komu mohu věřit. A banka to rozhodně nebyla. – Vojtěch Auda (28 let)
Celý příběh