Potkejte se s námi

Finanční poradce

Nejspíš máte vize, cíle, kterých byste chtěli dosáhnout. Ale víte, jak to udělat? Chtěli byste méně pracovat a více času věnovat koníčkům, ale tušíte, že cesta k nezávislosti je složitá? Finanční poradce, jako váš osobní finanční trenér, bude společně s vámi dohlížet na to, abyste nejen vykročili, ale především krok po kroku šli úspěšně „za svým“.

Bez peněz to nepůjde

Kdyby většina našich největších přání nebyla závislá na penězích, byli bychom opravdu šťastní lidé…

Obří část toho, co od života chceme a očekáváme, se ale bez peněz zkrátka uskutečnit nedá. A je jedno, jestli mluvíme o vlastním domě, novém autě, bezvadném kole, pilotní licenci (…). Však víte.

Můžete to však vzít z druhé stránky. Nahlížet na finance ne jako na překážku, která vás od vlastních snů dělí, ale jako na prostředek, který vám pomůže sny uskutečnit.

Finanční nezávislost – osobní svoboda

Líbilo by se vám…
 • pracovat čtyři dny v týdnu a mít více času na své blízké nebo koníčky?
 • mít pasivní příjem, který pravidelně dorazí na účet bez ohledu na to, jestli jste pracovali nebo ne?
 • chodit do práce s vědomím, že vás čeká nikoliv 45 let práce a následně důchod, ale 20 let práce a následně doživotní renta?
 • podporovat vnoučata na jejich cestě víc, než jste kvůli práci stíhali u vlastních dětí?
 • místo „televizního“ důchodu procestovat všechny země, které vás lákají?
 • konečně odstartovat vlastní podnikání s vědomím, že jste zajištění?

Ne, nic z toho není zadarmo. A nic z toho se nestane samo.

Ale je to MOŽNÉ.

Graf: Doporučené rozložení portfolia pro konzervativního klienta + Doporučený podíl nemovitostí podle požadované délky čerpání renty

Fit finance s finančním trenérem

Když si stanovíte cíl, půjdete si za ním. A váš placený poradce, finanční trenér na vás bude celou dobu dohlížet. Tak budete mít jistotu, že všechno funguje, jak má.

A když náhodou vypadnete „z kondice“?

Váš finanční specialista vás na to upozorní a najde způsob, jak vás a vaše finance vrátit do pořádku. Jaká je cena za nezávislého finančního poradce? Než prokliknete k ceníku, zkuste si odpověď na tyto otázky:

Děláte pravidelné aktualizace pojistných smluv – přiznejte si, děláte aktualizaci smluv každé 3 roky? A pokud ne a ceny nemovitostí rostou, jak si zajistíte, že nemáte svůj majetek podpojištěný? Váš placený poradce tuto kontrolu dělá za vás.

Máte své investice pevně svázány se svými životními cíli? Možná si řeknete, že to je banalita. Smutnou pravdou však je, že tuto banalitu má nastaveno nastavenou opravdu málokdo (10 ze 100). A zrovna tahle banalita velmi významným způsobem napomáhá k efektivitě investic. Nastavením cílů a pravidelný report plnění těchto cílů děláme našim klientům jednou ročně.

Jak zvládáte výkyvy kapitálových trhů? Dokážete udržet nervy na uzdě, i když jste v tomto roce ztratili vše, co mělo dva roky výnos? Když se zrovna trhy nehýbou směrem nahoru a vy z toho nemáte klidné spaní. V tu chvíli hlas, klid a odbornou konzultaci svého finančního poradce oceníte nejen vy, ale i vaše portfolio.

Za pojistky ročně platíte desítky tisíc korun. A jste si přesto jistí, že v rámci pojistného plnění dostanete vše 100 % proplaceno? Pokud však máte svého finančního poradce vedle sebe, tak se nemusíte bát. Ten zná nejen fígle pojišťoven, ale má vedle sebe samotného pojišťovacího likvidátora, který si na pojišťovny umí posvítit.

Není trenér jako trenér

Jasně, naslibovat hory doly umí každý.
A někteří finanční poradci jsou touto disciplínou obzvláště proslulí. V tom je rozdíl mezi naším finančním trenérem a běžným poradcem.

 • Platíte nás Vy a ne banky.
 • Naučíme vás financím rozumět.
 • Rozhodovat se jistě a samostatně.
 • Být nezávislý finančně i v rozhodnutích.
 • Získat sebevědomí – důvěru jak si finance řídit a jaké profesionály mít vedle sebe.

Naučte se to, co vás ve škole nikdo nenaučil. S osobním finančním trenérem.

Kolik to bude stát?

Platíte nás vy a ne banky.

Proto vám doporučujeme produkty podle toho, jak řeší vaše potřeby, a ne podle výše naší provize. A to vám garantujeme. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.